Kişinin bugün yaşadığı sıkıntıları anlayabilmek için geçmişine inme ve sorunun kökenini öğrenme durumuna regresyon denmektedir.

Regresyon nedir sorusunun cevabı olarak, sorunun kökenine inmek denilebilir. Geçmişte yaşanan her sıkıntı bugünü etkilemektedir. Bu nedenle bilinçaltında yer alan her türlü duygu ve durum bugünü doğrudan etkilemektedir. Regresyon ise bu sıkıntılı durumu anlamak için yüzleşme ve konunun farkına varma durumudur.

Burada tedavinin amacı kişinin günümüzde yaşadığı ve sürekli tekrar eden sıkıntılarının son bulmasıdır. Bu nedenle kişinin geçmişine gidilir ve sorunun orada halledilmesi planlanır. Uzman danışmanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdır. Geçmişin kötü izlerinin silinmesi için yapılan bu terapi ile sizler de kısa süre içinde hayatınızda yaşanan değişimleri görebileceksiniz.

Alanında uzman ve eğitimli danışmanlarımız ile birlikte uygulanan terapiler sizlerin hayatında kötü giden ne varsa bitirmek için yapılmaktadır. Herkesin hikayesi farklıdır. Bu nedenle uygulanan terapi yöntemleri de bu noktada farklılık göstermektedir. Kişinin hikayesine göre terapiye yön vermekte ve sorunu çözmeye çalışmaktayız.

Profesyonel Destek

Geçmişte yaşanan ve bugüne yansımalarını bulan tedavi yöntemi yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahiptir. Uzun yılların tecrübesi ile firmamız yaşadığınız sorunların derinine inerek sorunu olduğu yerde bitirmeye çalışmaktadır. Regresyon terapisi zararlar konusunda oldukça azdır. Olası sıkıntıların çözümü için uzman danışmanlarımız sürekli sizlere destek vermektedir.

Özellikle çocukluk zamanında yaşanan travmalar yaş ilerledikçe ve yaşanan olaylar arttıkça gün yüzüne çıkmaktadır. Bu nedenle sorunu olduğu yerde çözmek en doğru yöntemlerin başında gelmektedir.

Alanında uzman çalışanlarımız ile sizler de yaşadığınız sorunların kaynağına inebilirsiniz. Evde regresyon konusu oldukça merak edilen konulardan olmaktadır. Ancak evde yapılan ve uzman yardımı olmadan tedavi mümkün olmamaktadır. Bu neden ile profesyonel destek alarak çözme ulaşmak en doğru yöntem olarak göze çarpmaktadır.

Uzman ve eğitimli danışman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Yapmanız gereken sorunlarınızın artmasını beklemeden bizimle irtibata geçmek. Sorunlar ne kadar küçük ise çözümü de o kadar küçüktür. Bu nedenle destek almak ve çözüme ulaşmayı istemek en doğru yöntemdir. Firmamız her türlü konuda sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.