Sağlıklı bir yaşam için dengeli ve sağlıklı beslenme olmazsa olmaz. Fazla kilolardan kurtulmak, sağlıklı bir şekilde kilo almak ya da mevcut ideal kilomuzu korumak için bir beslenme düzenine ihtiyacımız var. Çoğumuz için ne yazık ki bunu tek başıma başarmak mümkün değil. Başlangıçta sağlıklı ve dengeli beslenmeyi başarsak da ilerleyen süreçte bunu sürekli kılmak için desteğe ihtiyacımız olabilir. Böyle bir durumda bir diyetisyenden destek almak en iyisi olacaktır.


Ne Yersek, O’yuz

Gün içinde ne tüketiyorsak enerjimizi, beyin çalışma kapasitesini, duygu ve düşünce durumumuzu, bağırsak sağlığı ve sindirim rahatlığını, depresif eğilimimize kadar nerdeyse bütün hayat çizelgemizi etkiler.

Vücut Kitle İndeksi Hesaplama, Beden kitle endeksi

Vücut Kitle İndeksi Hesaplama

Şişmanlık ve obezite sıklığı artan bir sağlık problemi. Ve biz de obezite, şişmanlık, kişinin genel vücut durumunun saptanması için Vücut Kitle Endeksi gibi çeşitli yöntemler kullanıyoruz.

Online Diyetisyen

Online Diyetisyen

Online diyetisyen, verdiği beslenme danışmanlığı hizmetini online olarak internet aracılığı ile danışanlarına veren diyetisyendir

Kilo almanızda etkili olan İnsülin Direnci Nedir?

Kilo almanızda etkili olan İnsülin Direnci Nedir?

Kilo almanızda etkili olan İnsülin Direnci Nedir?

Çocuklarda Yeme Sorunu, Çocuklarda Yeme Problemi

Çocuklarda Yeme Problemi

Çoğu anne baba çocuğunun yeme problemi olduğunu düşünür. Özellikle okul önceki çağdaki çocukları yemek yemeleri için masa başına oturtmak zor olabilir.

Sağlıklı Kilo Alma, Kalori Hesabı Yapın, Protein Alımını Arttırın, Kahvaltıya Önem Verin

Sağlıklı Kilo Alma

Tıpkı kilo vermek isteyenler gibi sağlıklı kilo alma hedefi olanlar da kalori hesabı yapmalı. Vücudunuzun yaktığı kaloriden daha fazla kalori alırsanız, sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsiniz.

Sporcu Beslenmesi, Protein Ağırlık Bir Beslenme, Tahılların Önemi

Sporcu Beslenmesi

Doğru ve dengeli beslenmek, sağlıklı gıdalar tüketmek hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu gibi şüphesiz sporcuların beslenmesi için de çok önemli

Hamilelikte Beslenme

Hamilelikte Beslenme

Hamilelik sürecinde beslenme düzeni her zamankinden çok daha önemlidir. Artık yediklerinizi ve içtiklerinizi sadece kendiniz için değil bebeğiniz için de tüketiyorsunuz.

Sağlıklı Zayıflamak İçin Öneriler, Başlamadan Önce Planlayın, Bolca Not Alın, Sporu İhmal Etmeyin

Sağlıklı Zayıflama

Ne yazık ki her diyet, her insan için uygun olmuyor. Yağlarımızdan kurtulmak isterken uyguladığımız yanlış diyet sonucu kastan kilo verebiliriz.

Emziren Anne Diyeti, Emzirirken diyet

Emziren Anne Diyeti

Emzirirken diyet yapmak da çoğu anne için riskli geliyor. Kilo vermeye başlamak için bebeğinizin sütten kesilmesini beklemenize gerek yok.

Hastalıklarda Diyet Önerileri, Hipertansiyon, Beslenme, Diyabet

Hastalıklarda Diyet Önerileri

hangi hastalıklara hangi diyet uygun, hangi hastalığa sahip olanlar nasıl beslenmeli

Çocuklarda Beslenme, 3-4 Yaş Çocuğun Beslenmesi, çocukların nasıl besleneceği

Çocuklarda Beslenme

Çocuklar, bizim geleceğimiz. Onların küçük yaşlardaki beslenme düzenleri, ilerleyen dönemde yaşamlarını etkileyebilir.

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz işlemi, istenilen bölgedeki yağların bir cihaz aracılığı ile dondurulmasıdır. Bu yöntem, bölgesel incelme alanındaki en teknolojik ve en verimli uygulamadır.

Bölgesel Zayıflama Nedir, ameliyatsız zayıflamak

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, ameliyatsız zayıflamak için ideal bir yöntemdir. Bu yöntem ile genel olarak kilo vermek yerine vücudunuzun belli bölümlerinde birikmiş olan yağlara yönelik bir zayıflama uygulamasıdır.