Sinastride neye bakılır sorusu ilişki haritası çıkarmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Kadersel eş göstergeleri ile seçtiğiniz eşinizin hayatınızı nasıl etkilediğini öğrenmek sizi şaşırtacak. Tabiki öğrendiğiniz her bilgi sizi mutlu etmeyecek. Ancak yaşadığınız problemlerin veya mutlu hayatın kadersel eş göstergeleri ile ortaya konulması kadersel noktada hayatınızın olması gereken normal düzeyde ilerlediğini görmek sizi rahatlatacaktır. Aynı zamanda seçeceğiniz eşinize karar verirken fikirlerinizi de etkileyecektir. Astral farkındalık sizi her zaman mutlu etmeyebilir. Bu yüzden sinastri haritası ile kadersel eş göstergesi çalışması yaptırmaya karar verdiğinize emin olsanız iyi olacak.

Sinastri, doğum haritası, sinastri haritası, Doğum Haritasındaki Kadersel Eş Göstergesi, kadersel eş göstergeleri

Sinastride Hakkında Bilgiler

İlişki haritası açısından birçok kişi duygusal, ruhsal durumuyla alakalı, birlikteliğiyle ilgili merak içerisinde kalabilmektedir. Sinastride neye bakılır sorusu aslında ilişki ruhuyla alakalı doğrudan bir konudur.  Bir kişinin diğer kişiyle kurduğu ilişki bağlarıyla alakalı nasıl bir karşılık olduğu önem kazanır. Yani kişinin hem kendisinin ne istediği hem de karşıdakinin ne istediği, kendisinin karşıya ne verdiği karşıdan da ne aldığı gibi konular üzerine düşünülmesi söz konusudur.

•    İlişki ruhuyla alakalı soru ve görüşlerinizde bu alandaki uzmanlarımıza online başvuru yapabilirsiniz. Hayatınızın düzene girmesi açısından öğrenmek istediğiniz duygusal konularda sinastri size beklentilerinizden daha da fazlasını sağlayacaktır.

•    Tanışan iki kişi var olan potansiyellerini de yaşamaya ve gerçekleştirmeye başlar. Bu isteklerle ve isteklerin hayatınızı ilişkinizi birbirinize göre yönlendirmenizle alakalıdır.

•    Hayatınızdaki kişiyle ilişkinizin yönlendirilmesinde hangi burçtan olduğu önemli bir konudur. Yani yapılan değerlendirme ve açı oluşumlarında burç ve yükselen de önemli faktörler barındırır. Çünkü hislerle alakalı değişimler de söz konusudur. Yeni bir kişiden ilişki anlamında enerji aldığınızda ve isteklerinizi paylaştığınızda değişiklik de gündeme gelmektedir.

Transit Juno Açıları

Transit Juno açıları haritalarda çok önemli bir konuyla alakalıdır. Genellikle ay düğümlerine düşen köşe noktaları iyi bakış açısı demektir. Eşten beklentiler doğrudan bu açıyla öğrenilir. Burç ve eşten gelen istekler juno açıları başlangıcıdır. Bazı eşler fedakarlık ister bazıları tutku odaklıdır. Gezegen ve burç özelliklerine göre bu açıların çeşitliliği de çoğalır. Ayrıca yükselen burçla yeni bir oluşum da söz konusudur. Düğümlenen enerjiler, çatışmalı haller bütünsel bir açıda değerlendirilir. Her burç özelliği ile farklı açılar ve kişilik özellikleri ilişki bağlantısı ile beraber değerlendirilecektir.

Venüs Mars Arasında Açı

Transit juno açıları  içerisinde güzel bir açıya işaret eden durum Venüs Mars arasındaki açılardır. Venüs kadındaki beklenti açısı Mars da erkekteki beklenti açısında olduğunda avantajlı bir enerji ve ilişki olarak düşünülebilir. Açı özelliği bakımından kare karşıtlık söz konusudur.