Kişisel gezegen analizi doğum haritası yorumlama Bulut Danışmanlık ile online taleplere göre sürdürülmektedir. Uzmanlarımız uygun koşullarda taleplerinizi karşılamaktadır.

Doğum Haritası Yorumlama Nedir?

Online platformumuzda alabileceğiniz hizmetlerden biri olan doğum haritası yorumlaması, bazı bilgiler eşliğinde oluşturulan harita anlamına gelir. Bu yorumlamanın oluşması için isim soy isim, doğum tarihi bilgileri, doğumun hangi saatte olduğu gibi detaylar öğrenilir. Tam olarak bilinmemesi halinde öğle saati öncesi ve öğleden sonra gibi sınıflandırma yapılabilmektedir. Saat dilimi ve doğum şehri gibi bilgiler de bu harita yorumlama için önemli bir kriterdir.

Doğum haritası, genel anlamda yaşam tarzınızdaki gidişata dışarıdan bir bakış açısıyla çözüm hedefi amaçlar. İnsanlar genellikle kendi içinde bulundukları durumların çok farkında değillerdir. İnsanın yaşama geldiği andaki çevresel etkenler, sayılar ve isim anlamında etkileşim detayları, mevsim özellikleri gün özellikleri vs. önemlidir. Doğum haritası yorumlama yapılırken bu alanda uzun zamandır çalışmalar sürdüren bir ekiple sizlere yanıt veriyoruz. Yani gelişigüzel bir online burç yorumu dışında uzmanlık temelinde neden sonuç ilişkisi ve bu düşünce sistemine göre yorumlar yapmaktayız.

Astrokartografi Haritası Çıkarma

Doğru zamanda doğru yerde olmak olarak da tanımlanacak Astrokartografi, yaşam alanındaki mutluluk seviyesinin artmasını amaçlayan bir özelliktedir. Yaşam alanında mutsuzluk yaşayan insanların çoğu kendi ruhsal durumlarıyla alakalı fark etmedikleri ve çevreden de gelen diğer kötü enerjilerle alakalı bir nedenle bu durumu yaşar. İkamet astrolojisi yaşam alanınızdaki duygusal bağlar, çevreyle etkileşim de değerlendirilerek bütünsel bakış açısı demektir.

Yaşam Alanında Odak Noktaları ve Önemi

İkamet edilen alanda odak noktanız ev içi sorunlarsa, yapmak istediğiniz şeyler konusunda engellenme hissi varsa, Astrokartografi haritası çıkarma ile avantajlı bir enerji elde edebilirsiniz. Yaşam alanınızdaki enerji uyumu ve dengesi kendi ruhsal durumunuzla doğrudan alakalıdır.

Çevresel etkenler de önemli olmakla beraber burcunuzun getirileri doğrultusunda kendi enerjinizi yansıtacağınız bir ikamet alanı oluşturmalısınız. Bunu yapabilmek için nerede nasıl yaşam tarzınızın olması gerektiği hakkında fikir alabilirsiniz. Kendinizle alakalı iyi bir düşünce profili oluşturmak için hayat döngüsünün iyi değerlendirilmesi gerekir. Hayatınızda şu an hangi noktadasınız ve ne amaçlıyorsunuz, bunu geniş ve doğru bakış açısıyla elde edebilirsiniz.