Sinastri yada ilişki haritası en basit anlamı ile karşınızdaki kişi ile uyumunuzun astrolojik yorumudur. Bu noktada ilişki haritanızın çıkarılabilmesi için ilk bilinmesi gerekenin doğum tarihleri olduğu açıkca görülmektedir. Zira doğum tarihi ile burç bilgileriniz ortaya çıkmış olacak.

Sinastri haritası genellikle mutlu olup olmayacaklarını bilme merakından dolayı evlenmeye karar vermiş çiftlerin başvurduğu bir yöntemdir. Bununla birlikte problem yaşayan çiftler de "acaba bizim burçlarımız mı uymuyor" diye sinastriye yönelip, mutlu olmak için bir şanslarının olup olmadığını kontrol ettirmek isteyebiliyor.

Sinastri ten uyumu ve ay ve güneş konumuna göre ilişki haritanız ile ilgili astroloji yorumlarını Bulut Danışmanlık‘ta bulabilirsiniz.

İlişki Haritası İçin İhtiyacımız Olan Bilgiler

  • Adınız soyadınız
  • Doğum tarihiniz
  • Doğduğunuz saat
  • Doğduğunuz şehir

Sinastri Haritası Yorumlama

İlişki anlamında uyumluluğu ve mutluluk durumunu sorgulamak, yorum taleplerinde bulunabilirsiniz.  Doğduğunuz saat, ay hangi bölgede doğulduğu, birlikte olunan kişinin doğduğu gün ve ay gibi detaylarla beraber Sinastri haritası yorumlama işlemi uzmanlıkla yapılmaktadır.
Harita yorumlamada ilişkinizin etkisi altında kaldığı tüm durumlar değerlendirilmektedir. Astrolojik açıdan yapılan değerlendirmelerde odaklanılan konu açısından değişik durumlar bulunabilir. Bulut Danışmanlık uzmanları size ihtiyacınız olan doğru yorumları vermek üzere, nesnel bakış açısı ile bunu yapmayı hedefleyen bir sistem sunar. Gündeminizde olan ilişki yorumlaması konusunda kritik yapılan anlarda size uygun sinastri harita yorumlama teknikleri ile yanıtlar veriyoruz.

Birliktelik Haritası Ve Önemi

Bir ilişkiye başlamadan önce kendinizi tanımak istersiniz. Ne istediğinizi tam olarak bilmediğinizde karşıdan beklentiniz de değişecektir. Birlikte olmak isteyen kişilerin kendi burçları ve karakteristik özelliklerinin anlık ve geniş zaman dilimdeki değerlendirmeleri önem kazanır. Bu harita bir açıdan kendinizi ve birliktelik istediğiniz kişiyle uyumunuzu görmeniz adına da önemlidir. Ten uyumu gibi ayrıntılar dışında ruhsal açıdan uyumluluk son derece önemlidir.

Birlikteliğinizin mutluluk barındırması için kendi yaşamınızda istekleriniz ve diğer kişinin istekleri dengede olmalıdır. İyi bir yol belirlemek için koşulların bütünüyle kapsamlı değerlendirilmesi gerekir. Kompozit harita ile birliktelik haritası hizmetlerimiz size yüksek bir verim sağlayacaktır.

Cinsel sağlık, iyi bir birliktelik için en temel koşullardan biridir. Cinsel sağlığı etkileyen faktörler ruhsal ve fiziksel etkenlerdir. Ten uyumu aslında sizdeki beden özellikleri ve ruhsal enerjinizdeki isteklerinizin diğer kişiyle uyumlu olup olmamasının değerlendirilmesidir. Bunu yapmak için de kapsamlı bir haritadan destek alabilirsiniz. Bulut Danışmanlık üzerinden bu online taleplerinizi yapabilir ve daha sağlıklı ilişkilere adım atabilirsiniz.

Online Astroloji Yorumları

İlişkinizin dışında günlük hayatınızın düzene sokulması ve genel bakış açısı olarak burcunuzun nelerden etkilendiği ve nereye doğru yöneldiği konularında detaylar öğrenebilirsiniz. Ayrıca online psikolog ve terapi çeşitlerini de bu alandan bulabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmetlerle alakalı bizle iletişime geçebilirsiniz.